top of page
Návrh bez názvu (3).jpg
Snímek obrazovky 2023-04-29 v 11.50.15.png

Hypotéky

Pojištění

Investice

O mně

O MNĚ

Svět finančních produktů je komplikovaný. Vyžaduje chuť poznávat tuto oblast, spousty času, ekonomické vzdělání a logické myšlení. Zároveň schopnost naslouchat klientům a dát prostor pro rozhodování a zpracování zprostředkovaných informací. To je branže, která mě naplňuje a ve které již 14 let působím. Vždy se snažím porozumět potřebám a cílům svých klientů. Každý má jiné finanční cíle a očekávání, a proto se snažím vždy navrhnout individuální finanční plán, který bude nejlépe vyhovovat potřebám každého klienta.

Snímek obrazovky 2023-05-11 v 12.54.31.png

Ing. Michaela Zychová M.Sc.

Služby

NABÍZENÉ SLUŽBY

bydleni.webp

Můj hlavní přínos pro Vás je ten, že jsem nezávislý finanční poradce a nehodlám Vás nasměrovat k jakémukoli určitému poskytovateli hypoték. Místo toho Vám poskytnu nezávislé a objektivní poradenství, které Vám pomůže najít ty nejlepší hypotéky na trhu. Společně projdeme všechny Vaše možnosti a pomohu Vám najít produkt, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Mít vlastní bydlení je snem drtivé většiny lidí.
Žijte ve svém.

BYDLENÍ

Každý klient je pro mě jedinečný a zaslouží si maximální péči a pozornost. Nejdříve musím porozumět Vašim potřebám a cílům a poté Vám navrhnu takovou životní pojistku, která bude splňovat Vaše požadavky. Správně nastavená pojistka Vás podpoří ve chvíli, kdy to budete nejvíce potřebovat. V případě nenadálých událostí nebo nemoci bude o Vás a Vaši rodinu postaráno.
Žijte bezpečně.

POJIŠTĚNÍ

životko.jpeg
investice.webp

Zakládám si na edukaci svých klientů a neustále sleduji aktuální finanční trh, tudíž Vám mohu poskytnout nejlepší investiční příležitosti, které jsou v souladu s Vašimi cíli a tolerancí k riziku. Pracujte se svými úsporami jako profesionálové. Se mnou zjistíte, jaký je rozdíl mezi střádáním a investováním.
Žijte v blahobytu.

INVESTICE

Hypoteční kalkulačka

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA

Reference

REFERENCE

Snímek obrazovky 2023-04-29 v 11.50.15.png

Již několik let mi pomáhá s financemi a se vším co k tomu patří říkám jí „moje“ finanční poradkyně 😊 a díky ní mám nejen finance pod kontrolou. Má profesionální a lidský přístup a 100% servis dle mých potřeb a požadavků s okamžitou zpětnou vazbou a reakcí, pokud potřebuji cokoli vyřešit. A že toho nebylo málo. Doporučila bych její práci a hlavně důvěru každému.

Radka P.

Jméno, 58

bottom of page